HOPG

W ofercie mamy pełen zakres HOPG (Highly Oriented Pyrolytic Graphite) od różnych dostawców. Dostępne są różne rozmiary i jakości.

Więcej


Akcesoria NanoAndMore

NanoAndMore posiada w swojej ofercie sondy standardowe jak i specjalne. W zależności od potrzeb producenci, oferują sondy o szerokim zakresie częstotliwości rezonansowej, stałej siły oraz innych parametrów. Jest możliwość wyboru kształtu oraz powłoki tipa oraz cantilever’a. Na stronie internetowej jest możliwość wyszukiwania sond w zależności od wymaganych parametrów. Istnieje również aplikacja umożliwiająca tą opcję, jednak jest ona dostępna wyłącznie na IPhony.

Więcej


Sondy specjalne NT-MDT

Firma NT-MDT posiada w swojej ofercie sondy specjalne. Są to między innymi: Sondy TOP VISUAL, Sonda przewodząca z diamentową powłoką, Super ostre sondy AFM, Sondy typu ’’Whisker” oraz Sondy do mikroskopii termicznej.

WięcejSondy SNOM NT-MDT Tips

Firma NT-MDT w swojej ofercie posiada zarówno światłowodowe sondy SNOM (Scanning Near Field Optical Microscopes) jak i sondy cantileverowe.

Więcej


Sondy typu ETALON NT-MDT Tips

Jednym z typów sond AFM specjalnych są sondy ETALON. ETALON jest to nowa seria doskonale dobranych sond AFM z dwiema belkami na każdym chipie.Pod względem stosunku jakości do ceny, produkt jest bezkonkurencyjny na rynku światowym.
Więcej


Sondy AFM NT-MDT Tips

NT-MDT w swojej ofercie ma sondy SPM o wysokiej rozdzielczości. Dostępne są z lub bez powłoki refleksyjnej oraz z powłokami przewodzącymi i magnetycznymi dla maksymalnej użyteczności SPM. Ekstremalnie ostre końcówki umożliwiają uzyskanie wysokiej jakości obrazów badanych próbek. Sondy posiadają standardowy rozmiar chipów, dzięki czemu są kompatybilne z urządzeniami większości producentów SPM.
Więcej


Portal jest własnością firmy IGHT s.c.
Copyright © 2013 www.labnatek.pl.