Accurion Vario

Aktywna izolacja drgań Accurion Vario to zestaw niezależnych modułów, które można umieścić pod istniejącym blatem optycznym. Jest to uniwersalne rozwiązanie dla istniejących stołów optycznych oraz dużych i ciężkich urządzeń mikroskopów konfokalnych, interferometrów oraz systemów UHV. Dzięki zastosowaniu techniki aktywnego tłumienia drgań stół nie ma rezonansu w niskich częstotliwościach i lepiej od układów pasywnych radzi sobie z tłumieniem drgań budynków. System Vario wymaga jedynie zasilania 220V.

Więcej


Accurion Workstation

Aktywny stół antywibracyjny Workstation jest najlepszym rozwiązaniem dla dużych i ciężkich urządzeń typu AFM, SPM oraz mikroskopów konfokalnych i laserowych. Dzięki zastosowaniu techniki aktywnego tłumienia drgań stół nie ma rezonansu w niskich częstotliwościach i lepiej od układów pasywnych radzi sobie z tłumieniem drgań budynków. System Workstation wymaga jedynie zasilania 220V.

Więcej


Accurion i4

Aktywny stół antywibracyjny Accurion i4 jest najlepszym rozwiązaniem dla wysoko rozdzielczych technik pomiarowych takich jak mikroskopia AFM, SEM czy zaawansowana mikroskopia optyczna. Dzięki zastosowaniu techniki aktywnego tłumienia drgań stół nie ma rezonansu w niskich częstotliwościach i lepiej od układów pasywnych radzi sobie z tłumieniem drgań budynków. System i4 wymaga jedynie zasilania 220V, a jego obsługa sprowadza się do trzech przycisków na panelu przednim.

Więcej


Portal jest własnością firmy IGHT s.c.
Copyright © 2013 www.labnatek.pl.