NTEGRA Aura

NTEGRA Aura jest wielofunkcyjnym, modułowym urządzeniem zdolnym do wykonywania typowych zadań w dziedzinie mikroskopii SPM. W standardowej konfiguracji zapewnia dostęp do ponad 40 trybów pomiarowych SPM, co umożliwia analizę właściwości fizyko-chemicznych powierzchni z wysoką rozdzielczością. NTEGRA Aura dedykowana jest do pomiarów wymagających kontroli atmosfery oraz próżni. Szczególną popularnością cieszy się przy wymagających pomiarach elektrycznych.

Więcej


NTEGRA Prima

NTEGRA Prima jest wielofunkcyjnym, modułowym urządzeniem zdolnym do wykonywania typowych zadań w dziedzinie mikroskopii SPM. W standardowej konfiguracji zapewnia dostęp do ponad 40 trybów pomiarowych SPM, co umożliwia analizę właściwości fizyko-chemicznych powierzchni z wysoką rozdzielczością. Umożliwia prowadzenie eksperymentów w powietrzu, cieczy i kontrolowanej atmosferze.

Więcej


Solver Nano

Solver Nano jest efektem wieloletniego projektu stworzenia kompaktowego uniwersalnego mikroskopu AFM / STM dla potrzeb rutynowych pomiarów i dydaktyki. Firma NT-MDT zainstalowała na terenie Federacji Rosyjskiej kilkaset sztuk mikroskopów AFM / STM do celów dydaktycznych na uczelniach i w liceach. Zebrane doświadczenia przenosi teraz na europejski rynek pod postacią unikalnego rozwiązania jakim jest Solver Nano.

Więcej


NTEGRA Spectra

NTEGRA Spectra jest przełomowym rozwiązaniem w technikach SPM integrującym mikroskopię AFM, spektrometrię ramanowską, mikroskopię konfokalną, fluorescencję oraz techniki SNOM w jednym urządzeniu. Wszystkie te pomiary można wykonać z tego samego miejsca. Dzięki możliwości użycia kilku technik równocześnie (np. AFM Raman) mamy szansę uzyskać kompletny obraz właściwości próbki już przy jednym skanie. Dzięki efektowi TERS jesteśmy w stanie prowadzić pomiary mikroskopowe oraz spektroskopii ramana z rozdzielczościami poniżej 10 nm.

Więcej


Portal jest własnością firmy IGHT s.c.
Copyright © 2013 www.labnatek.pl.