Nanoindenter NanoFlip

Nanoindenter NanoFlip został stworzony jako najbardziej wszechstronne urządzenie do badania właściwości mechanicznych na rynku, ponieważ zapewnia naukowcom możliwość pracy zarówno w próżni jak i w warunkach normalnych, w zależności od wymagań danego eksperymentu.

Więcej


NanoIndenter InSEM

System InSEM firmy Nanomechanics jest narzędziem służącym do charakteryzowania właściwości mechanicznych powierzchni lub struktury. Skonstruowany został z przeznaczeniem do pracy z rozdzielczością sub-nanometryczną w środowisku próżniowym in-situ takim jak SEM lub FIB.

Więcej


Nanoindenter iMicro

Nanoindenter iMicro jest prostym w obsłudze systemem oferującym powtarzalność, wysoką dokładność i precyzję pomiaru w stosunkowo niskiej cenie. System posiada unikalny przetwornik, który daje możliwość prowadzenia najdokładniejszych pomiarów właściwości mechanicznych na rynku.

Więcej


Nanoindenter iNano

Nanoindenter iNano jest prostym w obsłudze systemem oferującym powtarzalność, wysoką dokładność i precyzję pomiaru w stosunkowo niskiej cenie. System posiada unikalny przetwornik, który daje możliwość prowadzenia najdokładniejszych pomiarów właściwości mechanicznych na rynku.

Więcej


Portal jest własnością firmy IGHT s.c.
Copyright © 2013 www.labnatek.pl.