Holotomografia – 3D Cell Explorer-fluo

Rewolucyjny holograficzny mikroskop tomograficzny (holotomografia) 3D Cell Explorer teraz dostępny z trzema kanałami obrazowania fluorescencji! Technologia 3D Cell Explorer pozwala na szybkie, nieinwazyjne obrazowanie materiałów biologicznych w wysokiej rozdzielczości. 3D Cell Explorer jest efektem lat ciężkiej pracy i innowacji. Dzięki temu systemowi naukowcy, doktorzy, a nawet studenci mogą bezpośrednio obserwować co się dzieję we wnętrzu komórek i tkanek w czasie rzeczywistym.

Więcej


Holotomografia – Mikroskop 3D Cell Explorer

Rewolucyjny holograficzny mikroskop tomograficzny (holotomografia) 3D Cell Explorer pozwala na ultraszybkie obrazowanie wnętrza komórki w 3D! Technologia 3D Cell Explorer pozwala na szybkie, nieinwazyjne obrazowanie materiałów biologicznych w wysokiej rozdzielczości. 3D Cell Explorer jest efektem lat ciężkiej pracy i innowacji. Dzięki temu systemowi naukowcy, doktorzy, a nawet studenci mogą bezpośrednio obserwować co się dzieję we wnętrzu komórek i tkanek w czasie rzeczywistym.

Więcej


Mikroskop tomograficzny „light sheet” 3D Q-Scope

Q-Scope jest innowacyjnym podejściem do technologii mikroskopii fluorescencyjnej 3D „light sheet”. Dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii SPOT (Statistical Projection Optical Tomography) system Q-Scope zapewnia wysoką czułość, rozdzielczość i szybkość akwizycji obrazów fluorescencyjnych 3D. Jest to również pierwszy system „light sheet” nie ograniczony rozmiarem próbek.  Więcej


Portal jest własnością firmy IGHT s.c.
Copyright © 2013 www.labnatek.pl.