Reprezentujemy

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem wymienionych firm na terenie Polski. Prowadzimy wsparcie akcesoryjne i serwisowe dla wszystkich oferowanych przez nas marek.

Nanomechanics-INC-logo-300x100 Współzałożycielem firmy Nanomechanics jest Dr Warren Oliver, uznawany za jednego z twórców nanoindentacji. Firma ma w swojej ofercie zarówno biurkowe nanoindentery jak i systemy do integracji z innymi urządzeniami (jak np. mikroskopy elektronowe lub profilometry). Wszystkie systemy oparte są na dynamicznym przetworniku pozwalającym na prowadzenie pełnego zakresu badań zarówno w powietrzu jak i w próżni.
nanoindentacja, NanoBlitz 4D, nanotwardość
logo_zeta-300x100 Firma ZETA Instruments oferuje profilometry optyczne oparte na innowacyjnym rozwiązaniu Z-Dot, pozwalającym na badanie próbek, których na większości profilometrów optycznych nie daje się zbadać. Urządzenia te można wyposażyć w dodatkowe moduły takie jak interferometry.
profilometria optyczna, Z-Dot
Firma SPECS dostarcza systemy ultra wysokiej próżni. Warto wymienić chociażby kontrolery Nanonis, systemy Near Ambient Pressure XPS czy w pełni zautomatyzowany system do pracy w kontrolowanych warunkach otoczenia EnviroESCA.
UHV, XPS, ESCA, EnviroESCA, NAP-XPS, LEEM, PEEM, SNMS, SIMS, INA-X, STM
Firma NT-MDT to jedna z wiodących firm zajmujących się mikroskopią sił atomowych i technikami pokrewnymi. W ofercie mamy systemy edukacyjno-laboratoryjne NanoEducator i Solver Nano oraz systemy badawcze NTEGRA. Najbardziej rozbudowanym urządzeniem o jest system NTEGRA Spectra – AFM zintegrowany ze spektrometrem ramanowskim, umożliwiający otrzymanie mapy TERS z rozdzielczością lateralną poniżej 15 nm.
AFM, SPM, STM, TERS, AFM/Raman, SNOM
Firma Solmates dostarcza systemy PLD do osadzania szerokiego zakresu materiałów na różnych podłożach. Oprócz systemów do badań dostarczają także urządzenia specjalizowane do różnych zastosowań (MEMS, OLED, CMOS).
PLD, PVD
NanoLive oferuje rewolucyjne podejście do obrazowania komórek. Mikroskop tomograficzny 3D Cell Explorer pozwala na ultraszybkie obrazowanie wnętrza komórki w 3D! Technologia ta pozwala na szybkie, nieinwazyjne obrazowanie materiałów biologicznych w wysokiej rozdzielczości.
tomografia optyczna
Analizator cząstek qNano firmy IZON wykorzystuje unikalną technikę TRPS opartą na nanoporach. Umożliwia dokładny pomiar właściwości fizyczny wielu rodzajów cząstek. Detekcja oparta na nanoporach pozwala mierzyć oddzielnie tysiące cząstek, zapewniając znacznie większą szczegółowość i dokładność niż techniki oparte na świetle.
analiza cząstek, TRPS, nanopory, nanocząstki
NanoAndMore dostarcza pełen zakres akcesoriów do mikroskopii sił atomowych. W swojej ofercie ma sondy Nanoworld, Nanosensors, nanotools, MikroMasch, OPUS, BudgetSensors, sQube, SmartTip, TeamNanotec.
sondy do AFM, akcesoria do SPM
Do pracy w skali nano i uzyskania najwyższych rozdzielczość często wymagane są stoły antywibracyjne. Firma Accurion oferuje pełen zakres stołów do różnych urządzeń.
stoły antywibracyjne aktywne
BioTools dostarcza specjalistyczne urządzenia do VCD i ROA.
VCD, ROA, DualPEM
SSI jest producentem plastików laboratoryjnych. W swojej ofercie ma zarówno probówki i stojaki jak i końcówki do pipet.
tipy do pipet, pudełka, plastik laboratoryjny
Komory bezpieczeństwa pracy Lab Bubble są ciekawym, ergonomicznym i bardzo estetycznym rozwiązaniem dla każdego laboratorium biologicznego i nanomateriałów.
komory środowiskowe i rękawicowe, kontrola warunków otoczenia, bezpieczeństwo pracy
Portal jest własnością firmy IGHT s.c.
Copyright © 2013 www.labnatek.pl.